Poloha a dosažitelnost

Chalupa leží v obci Loučná pod Klínovcem v nadmořské výšce 930 metrů. Autobusová zastávka Loučná Nástup je vzdálena přibližně kilometr. Jipan se nachází u silnice a má také parkoviště. Skibus staví hned 100 metrů od ubytování. Dojezd ze sjezdovek skiareálu Klínovec - sever je možný až k chatě. Turistický přechod se SRN je vzdálen pouhých 400 metrů a pěšky je možné se za 15 minut přesunout na náměstí v Oberwiesenthalu, významnén sportovním centru.

fotografie 1
fotografie 2
fotografie 3

Sušárna a lyžárna

fotografie 1
fotografie 2

Chodba

V celém objektu je připojení k Internetu přes bezdrátovou síť WiFi. Ctíme také nekuřácké prostředí.

fotografie 3
fotografie 4
fotografie 5
fotografie 6
fotografie 7

Kuchyně

V suterénu se nachází kuchyně s jídelnou, kde mají jednotlivé pokoje k dispozici zvláštní skříňku se základním nádobím. Mezi další vybavení patří varná konvice, mikrovlnná trouba, lednice či sporák.

fotografie 8
fotografie 9
fotografie 10
fotografie 11
fotografie 12

Pokoje

Ubytování je možné ve dvou dvoulůžkových a dvou čtyřlůžkových pokojích, kde je pochopitelně možná i přistýlka. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC.

fotografie 13
fotografie 14
fotografie 15
fotografie 16
fotografie 17
fotografie 18
fotografie 19
fotografie 20
fotografie 21
fotografie 22
fotografie 23
fotografie 24
fotografie 25
fotografie 26
fotografie 27
fotografie 28
fotografie 29
fotografie 30
fotografie 31
fotografie 32

Rekreace a služby v okolí

Sousední objekt je restaurace s výbornou kuchyní. Bazén a saunu si můžete dopřát v hotelu Nástup, vzdáleném 1 200 metrů. Skiareál Klínovec - sever, který se nachází pouhý kilometr od chaty, nabízí půjčovny lyží, lyžařskou školu, miniareál pro začátečníky s dětským vlekem zdarma a nebo také snowpark. Děti do sedmi let jsou přepravovány zdarma. Mezi využívané běžecké tratě patří Klínovec, Boží Dar a Oberwiesenthal. V létě lze využít cyklotrasy v okolí, které nabízejí vyvezení kol lanovkou na vrchol Klínovce.